Piotr Surowy

Psycholog, Psychoterapeuta

 

Pracuje w nurcie integracyjnym.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Wykształcenie

Psycholog, ekonomista, ukończył Psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, nieustannie doskonali swoje umiejętności, obecnie związany z  Profesjonalną Szkołą Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie

Odbył szereg kursów z zakresu pomagania i wsparcia, interwencji kryzysowej, diagnozy, wspierania rozwoju osobistego, pomocy psychologicznej i seksuologicznej także dla osób LGBT. Przez wiele lat współpracował z międzynarodowymi instytucjami biznesowymi, pełniąc funkcje menadżerskie. Wspiera osoby, które stoją  w obliczu różnych wyzwań i problemów zawodowych, zmagają się z objawami wypalenia zawodowego, chęcią zmiany pracy, a także pomaga osobom pracującym na stanowiskach zarządzających.

Specjalizacja

Obszar pomocy to: syndrom DDD, DDA, kryzys życiowy, zdrada, utrata pracy, wypalenie zawodowe, stres w życiu osobistym i zawodowym, rozłąka, nerwice, depresja, stany lękowe, niskie poczucie własnej wartości, rozwój osobisty. Pracuje z osobami, które przeżywają problemy w kontaktach społecznych, mają trudności w budowaniu i utrzymywaniu bliskich relacji, odczuwają poczucie pustki, braku spełnienia czy osamotnienia.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

 

Zainteresowała Cie nasza oferta?