Joanna Buczyńska

coach

 

Jako Coach i HRowiec czerpię radość i energię czując się potrzebna innym.  Lubię pracować z  ludźmi, dla których rozwój ma duże znaczenie.

Posiadam certyfikat Erickson Certified Professional Coach.  Ukończyłam międzynarodową Szkołę Coachów The Art & Science of Coaching na Erickson College przy Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego (akredytowaną przez ICF). Metodologia pracy opiera się na założeniach podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, inspirowanego praktyką terapeutyczną Miltona Ericksona.

Mając certyfikat ukończenia Szkoły Trenerów „Trener w rolach głównych” prowadzę również warsztaty. W ramach nieustannego rozwoju interesuję się procesem facylitacji.

Od 11 lat pracuję z kadrą menedżerską w międzynarodowych korporacjach. Jako HR Biznes Partner wspieram m. in. członków zarządu, opierając się na metodach pracy coachingowej. Specjalizuję się w obszarze budowy zaangażowania, a najwięcej satysfakcji czerpię z pomocy w rozwoju zawodowym. Jestem również odpowiedzialna za zatrudnianie pracowników, stąd często wspieram swoich klientów w przygotowaniach do procesu rekrutacji.

Jestem mamą i bardzo ważna jest dla mnie równowaga między życiem osobistym a zawodowym. Rozmawiam z klientami, którzy chcą osiągnąć ten stan balansu.

Najczęściej spotykam się z osobami, które:

  • czują wypalenie zawodowe i chcą przezwyciężyć spadek motywacji
  • chcą zmienić obecną pracę lub stanowisko
  • obejmują nowe stanowisko
  • chcą wejść lub wrócić na rynek pracy
  • mają trudności w sytuacjach zawodowych
  • otrzymują trudny projekt, którego powodzenie wymaga zwiększonej motywacji

Poprzez proces coachingowy pomagam wydobyć zasoby klienta i opracować przez niego najlepsze rozwiązania. Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych i wierzę w potencjał drzemiący w ludziach.

Zainteresowała Cie nasza oferta?