Alicja Kosidło

Psycholog, Psychoterapeuta, Socjoterapeuta

 

Pracuje w nurcie psychodynamicznym.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży.

Wykształcenie

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła szkołę Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży oraz 4-letnią szkołę psychoterapii w  Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowaną przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie

Doświadczenie w pracy klinicznej zdobyła m.in. na dziennym oddziale psychiatryczno-rehabilitacyjnym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Szpitalu Bródnowskim oraz na oddziale całodobowym w Mazowieckim Centrum Psychiatrii „Drewnica”. Zajmuje się psychoterapię dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Specjalizacja

Pracuje z osobami dotkniętymi  poczuciem pustki, osamotnienia, borykającymi się z niską samooceną oraz  depresją. Pomaga  pacjentom, którzy mają trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu zdrowych, satysfakcjonujących relacji międzyludzkich oraz nie radzą sobie w życiu zawodowym (nieumiejętność utrzymania lub podjęcia pracy). Również zajmuje się zaburzeniami osobowości (w tym zachowaniami autodestrukcyjnymi, które wynikają z różnego typu zaburzeń osobowości). Pracuje z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia psychosomatyczne oraz przeżywającymi lęk i niepokój.

Do terapii zaprasza również osoby, które mają chęć poszerzenia świadomości samego siebie i rozwijania własnych możliwości.

Swoja pracę poddaje stałej suprwizji u certyfikowanych superwizorów.

Zainteresowała Cie nasza oferta?