Agata Krogulec

Seksuolożka, Psychoterapeutka

 

 

Prowadzi indywidualną psychoterapię młodzieży oraz osób dorosłych. Zajmuje się zaburzeniami o podłożu psychoseksualnym, a także terapią par i małżeństw pragnących odzyskać poczucie bliskości i intymności, również w kryzysie oraz w obliczu doświadczonej zdrady. Zajmuje się także wsparciem dla osób doświadczających braku pewności i akceptacji odnośnie własnej orientacji seksualnej, jak również wsparciem dla osób przygotowujących się do ujawnienia własnej orientacji seksualnej (tzw. coming-out). Prowadzi także psychoterapię online.

 

Wykształcenie

 

Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia społeczna oraz podyplomowych studiów na kierunku seksuologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS. Odbywała praktyki m. in.: w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie.

 

Specjalizacja i doświadczenie

 

Pracuje głównie w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, psychodynamicznej i systemowej, chętnie korzysta z psychoterapii integracyjnej wybierając podejście najbardziej dopasowane do potrzeb i oczekiwań pacjenta czy pary.

Dodatkowo współpracuje z podmiotami biznesowymi oferując szeroką gamę szkoleń oraz zewnętrzny consulting w obszarze tworzenia środowisk pracy przyjaznych pracownikom – członkom społeczności LGBT.

 

Podczas pracy kieruje się przekonaniem, że każdy zasługuje na fantastyczne i zadowalające jakościowo życie seksualne.

 

Swoją pracę poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

 

 

 

Zainteresowała Cie nasza oferta?