Psychoterapia online

Psychoterapia online jest skierowana do osób przebywających za granicą oraz tych, którzy mają utrudniony dostęp do profesjonalnej pomocy psychologicznej w miejscu w którym mieszkają.

Osoby uczestniczące w terapii za granicą często wspominają o trudnościach, które napotkały: wysokie koszty, bariera językowa lub różnice kulturowe. Są to jednocześnie czynniki, które mogą istotnie zakłócać skuteczność terapii. Dlatego właśnie w wielu wypadkach polski psycholog online jest o wiele lepszym rozwiązaniem.

Z naszego doświadczenia, oraz z badań klinicznych wynika, że pomoc psychologiczna online jest tak samo skuteczna, jak tradycyjna.

Z naszych usług psychoterapii online już korzystają pacjenci z Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Indonezji, Arabii Saudyjskiej, Emiratów, Kuwejtu, krajów Ameryki Łacińskiej.

Psychoterapia online – krok po kroku:

  • Wyślij na adres info@twojczas-psychoterapia.pl email, który zawiera krótki opis doświadczanego przez Ciebie problemu oraz preferowane godziny pierwszego spotkania (według strefy czasowej obowiązującej w Polsce). Informacje te pozwolą nam dobrać terapeutę o odpowiedniej dla Ciebie specjalności.
  • Możesz także zapoznać się z biogramami naszych specjalistów (w zakładce Zespół) i samodzielnie dokonać wyboru terapeuty. Wystarczy wówczas wysłać nam informacje o tym, z kim chciałbyś pracować – a postaramy się znaleźć najlepszy możliwy termin.
  • W ciągu 24 godzin (od poniedziałku do soboty) otrzymasz propozycję terminów i zalecanych przez nas psychoterapeutów.
  • Spośród zaproponowanych terminów wybierz ten, który jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie.
  • Najpóźniej dzień przed umówioną wizytą wyślij potwierdzenie zapłaty za spotkanie.

 

Przelewu możesz dokonać na nr konta  

33 2490 0005 0000 4500 9185 3061

kod SWIFT dla przelewów z zagranicy: ALBPPLPW

 (Alior Bank) (opłata zgodnie z Cennik).

  • Wszystkie szczegółowe informacje na temat procedury przebiegu spotkania dostaniesz w mailu za pośrednictwem naszej recepcji. Dzień wcześniej przypomnimy Ci także o zbliżającym się terminie sesji.
  • Informujemy, że odwołanie lub przeniesienie wizyty jest możliwe na 48 godzin przed spotkaniem. Tylko w tym wypadku dokonujemy zwrotów płatności.

    PSYCHOTERAPIA ONLINE

  • Przygotuj swoje otoczenie do prowadzenia swobodnej, nieskrępowanej rozmowy za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype. Zadbaj, o to, aby nikt Ci nie przeszkadzał – to jest Twój Czas.

Specjaliści, którzy prowadzą psychoterapię online:

Lidia Kowalska-Surowy

Zapisz się teraz

Julita Wasilewska

Zapisz się teraz

Katarzyna Langner

Zapisz się teraz

Anna Szymanowska

Zapisz się teraz

Piotr Surowy

Zapisz się teraz

Anna Zabrodzka

Zapisz się teraz