Pomoc psychologiczna online
psychoterapia przez Skype

Psychoterapia online jest skierowana do osób przebywających za granicą oraz tych, którzy mają utrudniony dostęp do profesjonalnej pomocy psychologicznej w miejscu w którym mieszkają.

Osoby uczestniczące w terapii za granicą często wspominają o trudnościach, które napotkały: wysokie koszty, bariera językowa lub różnice kulturowe. Są to jednocześnie czynniki, które mogą istotnie zakłócać skuteczność terapii. Dlatego właśnie w wielu wypadkach polski psycholog, z którym można porozmawiać online przez Skype jest o wiele lepszym rozwiązaniem.

Z naszego doświadczenia, oraz z badań klinicznych wynika, że pomoc psychologiczna online jest tak samo skuteczna, jak tradycyjna.

Z naszych usług psychoterapii online już korzystają pacjenci z Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Indonezji, Arabii Saudyjskiej, Emiratów, Kuwejtu, krajów Ameryki Łacińskiej.

Psychoterapia online – krok po kroku:

  • Wyślij na adres info@twojczas-psychoterapia.pl email, który zawiera krótki opis doświadczanego przez Ciebie problemu oraz preferowane godziny pierwszego spotkania (według strefy czasowej obowiązującej w Polsce). Informacje te pozwolą nam dobrać terapeutę o odpowiedniej dla Ciebie specjalności.
  • Możesz także zapoznać się z biogramami naszych specjalistów (w zakładce Zespół) i samodzielnie dokonać wyboru terapeuty. Wystarczy wówczas wysłać nam informacje o tym, z kim chciałbyś pracować – a postaramy się znaleźć najlepszy możliwy termin.
  • W ciągu 24 godzin (od poniedziałku do soboty) otrzymasz propozycję terminów i zalecanych przez nas psychoterapeutów.
  • Spośród zaproponowanych terminów wybierz ten, który jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie.
  • Najpóźniej dzień przed umówioną wizytą wyślij potwierdzenie zapłaty za spotkanie.

 

Zachęcamy do zapoznania z naszym cennikiem psychoterapii przez internet.

Przelewu możesz dokonać na nr konta  

33 2490 0005 0000 4500 9185 3061

kod SWIFT dla przelewów z zagranicy: ALBPPLPW

 (Alior Bank) (opłata zgodnie z Cennik).

  • Wszystkie szczegółowe informacje na temat procedury przebiegu spotkania dostaniesz w mailu za pośrednictwem naszej recepcji. Dzień wcześniej przypomnimy Ci także o zbliżającym się terminie sesji.
  • Informujemy, że odwołanie lub przeniesienie wizyty jest możliwe na 48 godzin przed spotkaniem. Tylko w tym wypadku dokonujemy zwrotów płatności.

    Psychoterapia online

  • Przygotuj swoje otoczenie do prowadzenia swobodnej, nieskrępowanej rozmowy za pośrednictwem komunikatora internetowego Skype. Zadbaj, o to, aby nikt Ci nie przeszkadzał – to jest Twój Czas. Zachęcamy do kontaktu z naszym gabinetem i skorzystania z pomocy psychologicznej online - psychoterapia przez Skype może być równie skuteczna jak ta w naszej Warszawskiej poradni.

Specjaliści, którzy prowadzą psychoterapię online:

Lidia Kowalska-Surowy

Zapisz się teraz

Julita Wasilewska

Zapisz się teraz

Katarzyna Langner

Zapisz się teraz

Anna Szymanowska

Zapisz się teraz

Piotr Surowy

Zapisz się teraz

Anna Zabrodzka

Zapisz się teraz

Piotr Kiembłowski

Zapisz się teraz