O nas

Ośrodek psychoterapii „Twój Czas” w Warszawie to miejsce, w którym każdy pacjent spotka się z profesjonalną pomocą psychoterapeutyczną. W centrum naszego zainteresowania zawsze są klienci, ich potrzeby oraz problemy. Niesiemy wsparcie i pomoc psychologiczną osobom znajdującym się w życiowym kryzysie, borykającym się z różnego rodzaju trudnościami, a także z zaburzeniami lękowymi i posiadającymi problemy natury psychosomatycznej.

Podstawowym celem ośrodka psychoterapii „Twój Czas” jest stosowanie wiedzy oraz metod psychologicznych w celu pomagania ludziom w osiąganiu zdrowia psychicznego oraz rozwoju osobistego. Zespół naszych psychoterapeutów-psychologów stanowią osoby z charyzmą i empatią, które potrafią w rzetelny sposób dokonać korzystnych zmian dla zdrowia zarówno w przypadku starszych, jak i młodszych pacjentów.

Każdy nasz psychoterapeuta pracuje pod stałą superwizją, aby nieustannie poszukiwać źródeł trudności i odkrywać możliwości ich przekraczania.

Dlaczego my?
Posiadamy szerokie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, młodzieżą, a także dziećmi. Nasi specjaliści nieustannie poszerzają swoją wiedzę i kwalifikacje, kierując się w swojej pracy standardami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychoterapeuty. Centrum Psychoterapii „Twój Czas” to miejsce, w którym każdy pacjent może otrzymać profesjonalną pomoc psychologiczną i wsparcie.

We wszystkich gabinetach świadczymy pełną gamę usług z zakresu psychoterapii dla osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Cenimy sobie przede wszystkim dyskrecję, dlatego na próżno szukać u nas krzykliwych drogowskazów i szyldów. Dokładnych informacji, jak do nas trafić, udzielą Państwu nasza recepcja oraz strona internetowa.

GABINETY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób zmagających się z różnego rodzaju problemami psychicznymi, do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy doskonale wyposażone gabinety, które są usytuowane w dogodnym miejscu na terenie miasta Warszawa. W każdym z nich znajdą Państwo odpowiednią atmosferę akceptacji, zrozumienia i wsparcia, zachęcającą do kontaktu z psychoterapeutą.