Uwaga warsztaty – Nowa Ja – trzy filary dobrego życia

6 lutego 2017

 

Te autorskie warsztaty stworzone zostały z myślą o kobietach pragnących odkryć swój potencjał i w pełni wykorzystywać własne możliwości.

W ciągu dwóch dni w interesujący sposób dowiesz się więcej o sobie, swoim temperamencie i cechach osobowości, poznasz mechanizmy tworzenia relacji z innymi ludźmi. Pomożemy Ci budować więzi, dzięki którym spojrzysz na swoje życie bardziej radośnie i optymistycznie.

Nasze samopoczucie  witalność zaczyna się … na talerzu! Pragniemy więc nauczyć Cię jak w codziennym życiu podejmować świadome wybory żywieniowe, dostarczymy konkretnych wskazówek i porad.

Nie zabraknie tez pomysłów na aktywność fizyczną, smacznego fit-obiadu (do wyboru w wersji: bezglutenowe, sportowe, wegetariańskie) i przerwy na kawę, herbatę i zdrową przekąskę.

W dwudniowe warsztaty zainwestujesz 300 zł.

Zapisy trwają do 22 lutego (pod nr: 510 634 977) a na warsztaty zapraszamy już 25-26 lutego 2017 do Centrum Psychoterapii „Twój Czas” – Warszawa, ul. Marszałkowska 83/4  (róg Hożej)

 

Jak trafić? Kliknij tutaj!

Osoby prowadzące:

Anna Juchimiuk – psycholog społeczny, psychodietetyk, fascynatka zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.Interesuję  się rozwojem osobistym, psychologią jakości życia i psychologią nowych mediów oraz zdrowym i świadomym odżywianiem. Na co dzień zajmuję się nowymi mediami, treningami oraz pielęgnowaniem przyjaźni i dobrych relacji.

Julita Wasilewska – pedagog, psychoterapeutka. Pracuję w nurcie psychodynamicznym i systemowym. Prowadzę psychoterapię w warszawskich prywatnych gabinetach z osobami indywidualnymi, parami i rodzinami. Fascynuje mnie człowiek, jego emocje, umiejętności w nawiązywaniu i budowaniu relacji oraz holistyczne podejście do zdrowego stylu życia.

 

 

przeczytaj także:

„LICZ NA NAJLEPSZE, ALE PRZYGOTUJ SIĘ NA NAJGORSZE” … CZYLI O TRUDACH, KTÓRE TRZEBA I WARTO PRZEZWYCIĘŻYĆ.
TRZY KROKI – JAK SOBIE RADZIĆ Z CODZIENNYM STRESEM