Małgorzata Biniek

Coach

Wykształcenie

Ukończyła Uniwersytet Humanistyczny SWPS w Warszawie, na kierunku Psychologia Społeczna ze specjalizacjami Trener i Doradca zawodowy oraz Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu..

Doświadczenie

Ma za sobą kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe w marketingu i sprzedaży. Była związana zawodowo m.in. z Grupą Onet i Orange. W korporacjach zdobywała również umiejętności trenerskie, prowadząc warsztaty i szkolenia wewnętrzne.
Jako aktorka – absolwentka Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, pracowała także na scenach teatrów i planach zdjęciowych. Kompetencje aktorskie w połączeniu z praktyką psychologiczną pomagają jej w pracy z ludźmi w obszarze samopoznania i autoprezentacji oraz kreowania wizerunku w przestrzeni publicznej.

Specjalizacja

Specjalizuje się w coachingu kariery i life coachingu. Główne obszary jej pracy to budowanie kariery i wizerunku, wypalenie zawodowe, trudności w relacjach, radzenie sobie ze stresem, zwiększenie samooceny i motywacji. Zajmuje się też doradztwem zawodowym i medialnym.

Obszary, w których pracuje to:
● wypalenie zawodowe,
● trudności w relacjach zawodowych,
● zmiana pracy,
● autoprezentacja i kreowanie wizerunku osobistego, zawodowego i firmowego,
● radzenie sobie ze stresem,
● zwiększenie samooceny i samoakceptacji,
● automotywacja i samoświadomość,
● trudności w związkach,
● asertywność,
● kreatywność.