Dni Otwarte – Zapraszamy Państwa na bezpłatne konsultacje

29 maja 2017

Dni otwarte – Zapraszamy Państwa na bezpłatne konsultacje do następujących specjalistów:

 

  • Psychoterapeuci par, osób dorosłych i dzieci

  • Mediator

  • Coach

Nasz Zespół Psychoterapeutów, Coach i Mediator jest do Państwa dyspozycji – sprawdź tutaj

 

Przez cały czerwiec (do wyczerpania wolnych miejsc) trwają Dni Otwarte w Centrum Psychoterapii Twój Czas, przy ul. Marszałkowskiej 83/4 w Warszawie.

Aby wziąć udział w konsultacjach zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją pod nr tel 731 02 07 09

nasze dane teleadresowe: @ i lokalizacja – znajdziesz tutaj

Będzie nam milo jeśli jednocześnie polubicie Państwo naszą facebookową stronę 🙂

 

Na konsultacje zapraszamy osoby, które cierpią z powodu silnego stresu w życiu osobistym i zawodowym (wypalenie zawodowe, utrata pracy) lub są w sytuacji kryzysowej (np. rozwód, śmierć bliskiej osoby), doświadczają różnego rodzaju cierpienia, zaburzeń nastroju,  zaburzeń osobowości, depresji, trudnych sytuacji osobistych, trudności w budowaniu bliskich relacji, osoby z rodzin dysfunkcyjnych w tym alkoholowych (DDD, DDA) oraz  doświadczające przemocy.

Zapraszamy osoby z zaburzeniami psychosomatycznymi oraz przeżywającymi lęk i niepokój, które zmagają się z uczuciem osamotnienia, odrzucenia i lęku, mają obniżone poczucie własnej wartości, dotyka ich poczucie pustki, borykają się z niską samooceną, mają trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu zdrowych, satysfakcjonujących związków, w sytuacji rozwodu, zdrady, trudnościami z porozumiewaniem się w związku.

Jesteśmy otwarci dla tych, którzy chcą żyć w większej równowadze ze sobą i chcieliby pracować nad rozwojem osobistym, mają chęć poszerzenia świadomości samego siebie i rozwijania własnych możliwości.