Dni Otwarte – warsztaty dla kobiet (w czerwcu wstęp wolny)

5 czerwca 2017

W ramach dni otwartych, zapraszamy na autorskie warsztaty dla tych, którzy chcą odkryć swój potencjał i nauczyć się skutecznie z niego korzystać.

Podczas dwugodzinnych spotkań będziesz miała okazję odkryć co dla Ciebie jest ważne, jakie są Twoje priorytety, a co warto sobie odpuścić. Przyjrzymy się temu w jaki sposób wykorzystujesz czas i jak być bardziej skuteczną w sprawach które są dla Ciebie istotne.

Będziesz miała okazję zainspirować się do takiej zmiany podejścia do życia, aby była w nim równowaga i harmonia. Jest to możliwe:) jeśli dasz sobie szanse.

Termin – środa godzina 18:00-20:00

Osoby prowadzące:

Anna Juchimiuk – psycholog społeczny, psychodietetyk, fascynatka zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.Interesuję  się rozwojem osobistym, psychologią jakości życia i psychologią nowych mediów oraz zdrowym i świadomym odżywianiem. Na co dzień zajmuję się nowymi mediami, treningami oraz pielęgnowaniem przyjaźni i dobrych relacji.

Julita Wasilewska – pedagog, psychoterapeutka. Pracuje w nurcie psychodynamicznym i systemowym. Prowadzi psychoterapię w warszawskich prywatnych gabinetach z osobami indywidualnymi, parami i rodzinami. Fascynuje ją człowiek, jego emocje, umiejętności w nawiązywaniu i budowaniu relacji oraz holistyczne podejście do zdrowego stylu życia.

Sprawdź także – Dni Otwarte – zapisy